Jump to content

Dla ducha

Forums

 1. Techniki medytacyjne

  Jedna z technik relaksu, która pozwala na oczyszczenie umysłu, wyzbycie się codziennego napięcia psychicznego i wejścia w stan całkowitego wyciszenia oraz rozluźnienia. Dodatkowo medytacja poprawia naszą pamięć, dodaje energii, a także uodparnia na stres.

  • No posts here yet
 2. Rozwój osobisty

  Audiobooki, Książki i literatura nawiązująca do Psychologii, rozwoju osobistego, emocje, energetyka. Zdobywanie wiedzy o sobie, OBE, Świadome Śnienie, Wpływ muzyki na ludzki mózg, Afirmacje - Kącik poznaj siebie i wykorzystaj zdobytą wiedzę do zdrowienia

  2
  posts
 3. Mindfulness

  To praktyka polegająca na ćwiczeniu umysłu w celu zachowania dobrego zdrowia, zwiększenia energii życiowej, oczyszczenia umysłu i rozwinięcia współczucia, cierpliwości czy innych pożądanych cech. Osoby praktykujące medytacje najczęściej traktują ją po prostu jako sposób na redukcję stresu i wyciszenie.

  • No posts here yet
 4. Ciekawostki 5 wymiaru

  Święta geometria i jej odziaływanie, Orgonit, chembuster, Święte kryształy, programowienie intencjami, przepływ energii oraz pochodne tematy - Czyli kącik energetyczny

  • No posts here yet
 5. Techniki oddechowe

  Potrafią dodać energii, uspokoić, wyciszyć emocje. Są to popularne metody oddechowe, stosowane w terapiach.

  1
  post
×
×
 • Create New...

Important Information

Zapoznaj się z: Terms of Use, Privacy Policy, Guidelines, We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.