Jump to content

Guidelines

Witajcie na grupie Świadome Zdrowie. Rolą grupy jest rozwój osobisty w świetle zrozumienia jak działa twój organizm, co należy uczynić, aby przywrócić go do równowagi. Poznaj procesy jakie zachodzą w twoim ciele, zadbaj o siebie, aby ciało mogło powrócić do równowagi. Gdy już to uczynisz, dziel się wiedzą z innymi. To jest nadrzędna misja grupy.

Kilka słów od Administracji:

Wiele ludzi zaczyna swoją przygodę od prostych zapytań: Jakie suplementy brać, jak uzupełnić niedobory itp. Staraj się dowiedzieć więcej, zadawaj pytania tak abyś się nauczył/a dlaczego właśnie tak, co za tym idzie. Ciekawość i chęć zrozumienia to cecha, dzięki której rozwiniesz samoświadomość, co przełoży się na Świadome Zdrowie.

Zapraszamy również naszego forum, na którym znajdziesz więcej materiałów https://www.swiadomezdrowie.com

Proszę przeczytaj niniejszy regulamin uważnie, obecność na grupie oznacza jego pełną akceptację.:  

1. Wszystkie oferty sprzedaży, kupna, tzw.: "szczepień", linki do stron porno będzie skutkowało usunięciem i zablokowaniem człowieka, który to udostępnia.

2. Wszystkie posty, w których treści będą linki do innych grup, zostaną usunięte, taki post trzeba dodać w sposób, aby nie zawierał linków do innych grup. Jeśli masz potrzebę reklamy grupy zapytaj administratorów, a jeśli uzyskasz zgodę, umieść link do swojej grupy w dziale do tego przeznaczonym na @SwiadomeZdrowiePL

3. Przed umieszczeniem ogłoszeń na temat swoich usług lub jakichkolwiek wyrobów lub wyrobów innych, należy potwierdzić tą czynność u admina. Jeśli admin wyrazi zgodę, należy umieścić w odpowiedniej kategorii na @SwiadomeZdrowiePL swoje ogłoszenie.

4. Nie oferujemy swoich usług za plecami administratorów i/lub wysyłając priv do użytkowników. Jeśli stanowimy wartości w tematach zdrowotnych i znamy się na tej tematyce, pierwszym krokiem będzie przekonanie administracji o swojej wartości dzięki np. wystąpieniu w sobotniej prelekcji. Jeśli się sobie spodobamy, będzie też szansa, aby zareklamować się podczas spotkania.

5. Na grupie panuje zakaz promowania kupna i sprzedaży w systemach piramidowych typu Coral, Alliness, dr Nona, Amway itp.

6. Udostępnianie informacji o suplementach, minerałach i witaminach jest dozwolone w odpowiedzi na prośby ludzi na grupie, z wyjątkiem sytuacji, w której link prowadzi do reflinka na którym ktoś zarabia (czytaj pkt wyżej).

7. Wszystkie informacje na temat sytuacji na świecie w odniesieniu do Covida będą usuwane a użytkownicy otrzymają upomnienie. 3 upomnienia to ban. Dozwolone są tylko informacje na temat Covida w kwestii skutecznych terapii, ochrony organizmu, czyli ściśle związane ze zdrowiem.

8. Każdy ma prawo wyrazić swój punkt widzenia / swoje doświadczenia, należy jednak pamiętać, że każdy jest inny i pomimo że biochemia naszych organizmów jest podobna to stan naszych organizmów różni się od siebie, co jednemu pomogło może zaszkodzić lub pogorszyć stan zdrowia innemu, należy o tym pamiętać i mówić o tym.

9. Każdy ma prawo do wyrażenia swojego zdania i wiedzy na tematy zdrowotne, należy jednak pamiętać, że na grupie, jest sporo ludzi, którzy są świadomi i znają się na tematach zdrowotnych. Zanim coś napiszesz, zastanów się i zbadaj temat dogłębnie. Bądź przygotowany na żywszą dyskusję.

10. Każdy wie czym jest spam. Niechciane wiadomości powtarzające się ciągle lub powtarzane co jakiś czas uporczywe reklamy, ogólne zaśmiecanie czata nie będą tolerowane, dwa razy ostrzeżenie będzie skutkowało banem.

11. Zachowaj bezwzględny porządek na czacie. Zachowujemy się względem innych tak jak byśmy chcieli, aby nas traktowano: szanujmy innych, nie obrażamy, nie róbmy wycieczek osobistych, stosujemy przyjęte zasady Netykiety.

11. Jeśli masz jakiekolwiek uwagi, propozycje lub widziałeś/aś zachowanie sprzeczne z regulaminem grupy, niezwłocznie poinformuj nas, będziemy Ci wdzięczni, że dbasz o dobro grupy.

Zapraszamy do lektury

  

×
×
  • Create New...

Important Information

Zapoznaj się z: Terms of Use, Privacy Policy, Guidelines, We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.