Jump to content

Uniknąć operacji kolana ,


Recommended Posts

też mi tak proponował...

zrobiłam po swojemu... zaczęłam jeść seler korzeń..seler naciowy .. ..marchew. .często jadłam różne galaretki.. witamina C...Wit D3  oraz compleks witB  zapomniałam o bólu kolan  ... grzebanie w kolanach prowadzi do nauki chodzenia z kulą w dloni...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

U mnie też straszono, że niby zwyrodnienie stawu kolanowego,mam(51 lat) miałam płyn w kolanie, opuchliznę i silny ból, nie mogłam chodzić. Pomogła wit C i D3 i smarowania na zmiany mumio, dsmo z aloesem i samym dsmo i piłam dsmo. Płyn i opuchlizna zeszły to w wannie z wodą i solą epson gimnastykowalam nogę, żeby nie obciążać stawu. Gotowałam też rosół, ale taki, że jak wystgał robiła się galareta. Od około 7-8 miesięcy mam spokój, śmigam po górach nie oszczędzam się i nic się nie dzieję. 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Nagrałam wywiad z emerytowaną pielęgniarką, która nie mogła praktycznie już chodzić i trzech lekarzy powiedziało jej, że bez operacji kolan się nie obędzie. Trzy lata później kobieta nie  musi mieć już operacji i chodzi codziennie 10000 kroków dziennie. Mam też filmik z młodym jeszcze mężczyzną, który chodził o kulach i też czekał na operację kolan. Po czerech miesiącach odstawił kule i operacja nie była już potrzebna. Wskazana jest rozmowa. Można do mnie napisać na Whatsapp +447521285426. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Zapoznaj się z: Terms of Use, Privacy Policy, Guidelines, We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.