Jump to content

Zawroty głowy

Greta Maria
 Share

Recommended Posts

Mam od roku zawroty głowy w  różnej częstotliwości. Czy da radę w warunkach domowych to uspokoić? Dziś mam ogromne.

Mam 46 lat, migreny od zawsze, często związane z okresem, w tym  miesiącu już 3 razy w ciągu tygodnia ból głowy. Zaczęłam pracę w nowym miejscu 3 tygodnie temu.

Oczywiście że da radę ale musisz powiedzieć coś więcej

Powiedz jaki prowadzisz Tryb życia czy jest dużo stresu czy są konflikty wewnętrzne

W jaki sposób się odżywiasz o której chodzisz spać ile godzin Śpisz.

Czy bierzesz jakieś suplementy czy chorujesz na jakieś choroby

Biorę d3 k2 A E( ostatnio E mi brakło). Biorę Vit C Msm, smaruję dziąsla Dmso, odżywiam się różnie, chleb ze sklepu, ser trochę mięsa, lubię warzywa czasem piję coś z pokrzywą- sok. Spać chodzę około 23.00, wstaję o 6.00. Zaczęłam nową pracę którą wolę od starej, trochę więcej w nowej pracy tzeba orientacji.

Tryb życia dość aktywny, syn 12 letni w pieluszkach z ZD z kłopotami zdrowotnymi raz mniejszymi raz większymi pod opieką.

U mnie dość duża wrażliwośc na dziadowskie jedzenie, boli brzuch. Wtedy wiem że trzeba co innego jeść.

To w skrócie

Jaką masz swoją hipotezę na migreny ?

Spróbujmy narazie podejście psychiki:

Czy podczas miesiączek nasilają się migreny ?
Jak reagujesz jeśli na coś się nie zgadzasz ?, co się wtedy dzieje w twoim ciele, chodzi mi o odczucia.

Kiedy migreny się zaczęły ?, czy pamiętasz dokładnie ten okres ?

Migreny zaczęły się w dzieciństwie, około 5-6  letnie dziecko byłam. 

Podczas miesiączek już ich nie ma. Przed nią następują.

Jeśli na coś się nie zgadzam robię co się da żeby to rozgłaszać, zmieniać, omawiać to. Choć nazwałabym siebie osobą ważącą słowa i jeśli nie trzeba to nie omawiam bzdur( w moim mniemaniu bzdur), nie rozstrząsam rzeczy mało istotnych.

Nie potrafię nazwać  reakcji na niezgodę raczej noszę cierpliwość gdy dzieją się rzeczy przykładowo w rządzie na które  nie mam  bezpośredniego wpływu. Choć mam u siebie historię wysyłania listow i petycji.