Jump to content

Apptrim na redukcję masy ciała, czy też na zwiększenie wydolności psychofizycznej?


Recommended Posts

Jak to wielu moich kolegów postanowiłem obniżyć masę swojego ciała. Do tej pory stosowałem preparaty mojego pomysłu i masa ciała zmniejszała się w cągu 3-4 miesięcy o 10-13 kg. Po czym, po moim obżarstwie wracała do swojej pierwotnej wersji. Tym razem znajoma aptekarka z Kiszkowa, też o tuszy niczego sobie, poleciła mi gotowy produkt amerykańki o nazwie Apptrim, którego dystrybutorem jest Pliwa. Producentem Apptrimu jest firma Targeted Medica Foods. Apptrim to kaspułki (60 sztuk) zawierające aminokwas tyrozynę 101,3 mg, cholinę 101,3 mg, kwas glutaminowy 85,1 mg, koffeinę 40,5 mg, wyciąg z owoców kakaowca 6% 28,5 mg, histydynę (aminokwas), hydrolizat białka 28,4 mg, serynę 24,3 mg (też aminokwas), nasiona Griffonia simplicifolia (20% 5-hydroksytryptofan) 8,1 mg i wyciąg z nasion winogron 95% 4,1 mg.

Regularnie zażywałem ten preparat przez 1 pełny miesiąc nie stosując równocześnie specjalnej diety. Masa mojego ciała zmniejszyła się o 1,9 kg. Nie spodziewałem się cudu, w końcu nie zmieniłem nawyków żywieniowych. Jedno co mogę powiedzieć o tym produkcie, nie podlizując się Amerykanom (bo ich generalnie nie lubię), fajnie działa na psychikę, poprawiając samopoczucie. Zwiększał on wydolność psychofizyczną, zmniejszył u mnie ryzyko depresji zimowej, często mnie dopadającej w pochmurnym Poznaniu o tej porze roku. Dobrze mi się pracowało umysłowo po tym preparacie i niewątpliwie będę go stosował jako swoistego rodzaju doping.
 

Źródło: Różański 

  • Lubię to 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Zapoznaj się z: Terms of Use, Privacy Policy, Guidelines, We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.