Jump to content

Te takie kropki na ciele ala opryszczka


Recommended Posts

Dzieńdoberek,

Czy wiadomo już jakie zioła uwalniają od wirusa opryszczki? (w tv przypakdiem usłyszałem, że podobno drzewko szczęścia jest na opryszczke, łał, a ja szukałem info i wszyscy mówią, że opryszczka jest na zawsze bo cośtam)

Ale pytam w kontekscie bo od 2021 zauwazylem na ciele, że jakby opryszczka mi zmutowała, dosłownie,  teraz jakby pojawia sie bez ograniczeń, tam gdzie skóra, na rekach i głowie lubi.

Dawno nie miałem opryszczki na wargach, ponieważ ładuje dużo wit.c itp, jednak gdy noc nie wejdzie, bo np: smog, to  nieśmiało pojawi sie jakas mała kropeczka jak opryszczka na rekach,

I nic poza tym, problemem jest, że jest to wysoce paskudzace kosmetycznie, wyciśniete zostawia czerwony ślad długo. No coś jak opryszczka, dlatego dla mnie to jest tak, jakby się wyrwała z kontekstu i postanowiła pojawiać sie gdzie indziej. Ale chyba jednak ktoś jej pomógł. Nigdy tego wcześniej nie obserwowałem, nie znałem.  Jeszcze wtedy w lato 2021 nie było nic mówione o żadnej małpiej ospie czy innej. Nic sobie nie wstrzykiwałem eksperymentalnie, w dużym mieście mieszkam,  także to musibyć bardziej popularne.

Niejaki Widnokregi straszy na youtubie jakas "prastarą" choroba z kropkami, ojj ku*wa, cos mi sie wydaje ze to nowinka świeżynka :), może to to moze nie, w kazdym razie lekiem ma być jakieś ziółko, lub mieszanka.

No to dawajta, jakie ziółko mam pompować, bede parzył i powiem, Wam czy zadziałało.
Dziekuje,

Wszystkiego dobrego!

Edited by infomarsz
literówka w temacie
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Te takie kropki na ciele ala opryszczka

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Zapoznaj się z: Terms of Use, Privacy Policy, Guidelines, We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.